Series
Ratings
16
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
My Fair PrincessRated ★ 2.5
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0