Series
Ratings
12
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5