Series
Ratings
23
Empress KiRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5