Titles you rated
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.5
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5- Our PlanetRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The WireRated ★ 5.0