Titles you rated
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Zootopia+Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Girl From NowhereRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5