Titles you rated
- Murder MindfullyRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Love & DeathRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5