Series
Ratings
57
Long VacationRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5