Series
Ratings
38- Secret InvasionRated ★ 0.5
ArrowRated ★ 1.5
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 2.5- The Flash Season 9Rated ★ 0.5
The Flash Season 8Rated ★ 1.0
The Flash Season 7Rated ★ 0.5
The Flash Season 6Rated ★ 1.5
The Flash Season 5Rated ★ 1.5
The FlashRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0- Ms. MarvelRated ★ 2.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5