Series
Ratings
112
MediumRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The SurvivorsRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 1.0- From Season 2Rated ★ 2.0
- From Season 1Rated ★ 2.0
Money Heist season 2Rated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Alex Rider Season 2Rated ★ 2.0
Alex Rider Season 1Rated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack Ryan Season 4Rated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack Ryan Season 3Rated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 3.0
The FallRated ★ 1.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0