Series
Ratings
123- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
- Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- The Judge from HellRated ★ 5.0
- A Woman Who Plays WithRated ★ 2.0
Good PartnerRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- New Life BeginsRated ★ 4.5
SEAL Team Season 4Rated ★ 3.0
SEAL TeamRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0