Series
Ratings
80
Glass SlippersRated ★ 3.5
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
- HotelierRated ★ 3.0

1% of AnythingRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Dear HeavenRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Super RookieRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5