Series
Ratings
36- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
- Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5- Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0