Series
Ratings
263
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
- Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5- GlitchRated ★ 3.5
- Inventing AnnaRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.0- The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.0