Series
Ratings
22
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 3.5

TriangleRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5