Series
Ratings
356- ShortpaperRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.5- NieR:Automata Ver1.1a part2Rated ★ 3.0
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 3.0- Junji Ito CollectionRated ★ 4.5
In/SpectreRated ★ 4.5
In/SpectreRated ★ 4.5
Pandora HeartsRated ★ 3.0
DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 4.0
DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 4.0
DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 4.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 4.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 4.5- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 4.5
When they Cry : KiraRated ★ 4.5
When They Cry: ReiRated ★ 4.5
When They Cry: KaiRated ★ 4.5