Movies
Ratings
168- The PlanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0- Our PresidentRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 0.5