Series
Ratings
31
My Sweet CityRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.5- TomatoRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5