Series
Ratings
75- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 1.5
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
The World God Only KnowsRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squid Girl!Rated ★ 3.0
YadamonRated ★ 4.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5