Series
Ratings
34
OverlordRated ★ 2.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
K-ON!!Rated ★ 3.5
HanamonogatariRated ★ 3.0
鬼物語Rated ★ 2.5
囮物語Rated ★ 2.0
傾物語Rated ★ 1.5
猫物語(白)Rated ★ 2.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 2.0
NisemonogatariRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
K-ON!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5