Series
Ratings
181- XO, Kitty Season 3Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 3.0
- 대학전쟁Rated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.0
- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5