Series
Ratings
64
Men on a MissionRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5