Movies
Ratings
116
PlatoonRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0