Series
Ratings
347
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
- Movie RoomRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Your HonorRated ★ 3.5
Detective Academy QRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.0
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5