Series
Ratings
13
You're My PetRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.5
GokusenRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0