Series
Ratings
115- Twenty Years OldRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 5.0