Series
Ratings
20
Pure LoveRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
魔王Rated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Family's HonorRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0