Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5