Series
Ratings
98- 3 Body ProblemRated ★ 1.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 4.5
Taste of LoveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0