Series
Ratings
416
VivantRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5- StarstruckRated ★ 0.5
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jun and JunRated ★ 2.0- Follow The WindRated ★ 3.5
- I Am a KillerRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Crime TriviaRated ★ 3.5
- While You Are Tempted Season 4Rated ★ 3.0
- While You Are Tempted Season 3Rated ★ 4.0