Movies
Ratings
549
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.5- Red Hawk: Weapon of DeathRated ★ 2.5
The EyeRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0