Series
Ratings
66- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0