Titles you rated
아기와 나Rated ★ 4.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
エンジンRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.5
Always SmilingRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 4.5
TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0