Series
Ratings
227- The DaysRated ★ 4.5
- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 4.5
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.5- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 4.0
- How to Grill Our LoveRated ★ 4.0
I Will Be Your BloomRated ★ 4.0- Slow TrainRated ★ 3.5
Hana Sugisaki's Filming BreakRated ★ 3.5
Dear SisterRated ★ 3.0- Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5