Series
Ratings
33- The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0

ToGetHerRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
- RipleyRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5