Series
Ratings
149- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- A Woman Who Plays WithRated ★ 2.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
- Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
- The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 2.0