Series
Ratings
83
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Prank EncountersRated ★ 1.5- Prank EncountersRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5- Good GirlsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5