Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0- My Little TelevisionRated ★ 3.0

IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5