Series
Ratings
30- Movie RoomRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0