Series
Ratings
21
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5- Hymn of DeathRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0