Series
Ratings
19
AnnaRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.5- Doona!Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0- Best in DoughRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 2.0
KakeguruiRated ★ 2.0
Kakegurui ××Rated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 2.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5