Series
Ratings
21
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0