Series
Ratings
10- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0- Ash vs Evil Dead Season 3Rated ★ 4.5
Ash vs Evil Dead Season 2Rated ★ 4.5
Ash vs Evil Dead Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0