Series
Ratings
386- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.5
- 10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 3.0
- Just a bit EspersRated ★ 4.0
- Good and BadRated ★ 2.5
- Glass HeartRated ★ 2.5
- Bakuage Sentai BoonboomgerRated ★ 4.0
- Kamen Rider GavvRated ★ 3.5
Jack O' FrostRated ★ 3.0
My Personal WeathermanRated ★ 3.0- Cosmetic PlayloverRated ★ 3.5
- Secret RelationshipRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 4.5