Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
DamoRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5