Movies
Ratings
1521- SiratRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Bring Her BackRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- CompanionRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- La Ciguapa SiempreRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5- Juror #2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.5