Movies
Ratings
436
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The ScamRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0