Titles you rated
- TriggerRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- The FrogRated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 2.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0