Titles you rated
The White TigerRated ★ 3.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Blade of the Phantom MasterRated ★ 1.0- Strange2Rated ★ 1.5
- StrangeRated ★ 1.5
- The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.0

Vengeance: A Love StoryRated ★ 3.0- 청춘, 레디 액션Rated ★ 1.5
- HomeRated ★ 0.5
- The StrangerRated ★ 0.5
- English TutorRated ★ 1.5
- BirthRated ★ 1.5
- BLACKBOXRated ★ 2.5
The RezortRated ★ 1.5- Isle of SnakesRated ★ 1.0
- The Long WalkRated ★ 2.5
- Fear Eats the SoulRated ★ 2.0
- DisillusionedRated ★ 2.0
- The DaughterRated ★ 1.5
- WastelandRated ★ 2.5