Series
Ratings
158
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0- Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
- Racket BoysRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 2.0
- Arcane Season 1Rated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0