Series
Ratings
63
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 2.0
ZekkyoRated ★ 2.5- Kanshu no RyugiRated ★ 2.0
0.5 no OtokoRated ★ 3.5- My Undead Yokai GirlfriendRated ★ 2.5
PerformerRated ★ 2.5
The Hovering BladeRated ★ 3.0
Mukou no HateRated ★ 2.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.0- 坂道の家Rated ★ 2.5
Uzukawamura JikenRated ★ 2.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0- The Decagon House MurdersRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
호쿠토 -어느 살인자의 회심-Rated ★ 3.0
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 3.0- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5